Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
SMOKE 8541
Member
Od: 04.2016
Offline
#
74887
24.06.2016, 20:21
Dla tych co narzekają na Wisłe w sprawie transferów na pocieszenie w Śląsku Wrocław większy exodus transferowy bez ładu i bez połowy podstawowego składu.Transfery do klubu z Wrocławia niepewne tam dopiero mogą wyć ze wściekłości.
SMOKE 8541
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SMOKE 8541
Znajdź inne posty napisane przez SMOKE 8541