Wyświetl pojedynczy post
Marcinkrakwoj
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11512
Stary 24.06.2016, 19:27
PDS nie jest juz prezesem Wisły.
Napisałem na twitterze, tu mam więcej miejsca.
Jako człowiek, który pamięta czasy tylko telefoniki - max 2000 rok (świadomie) w pewnym sensie Cupiał był moim całym światem - w zamyśle że wolałem jego z wadami niż jakiś szejków.

Nie płakałem jak inni, gdy było info o tym że Cupiał musi sprzedać Wisłę, jak zwalniali w mojej ocenie dobrego prezesa Gaszyńskiego (potem wyszło szydło z worka), nie chciałem żeby TS przejął Wisłę (mając świadomość kto prawdopodobnie tam rządzi lub może zacząć rządzić) i tak dalej.

Ale ta decyzja odarła mnie ze złudzeń - Cupiał chce zrobić coś (ale co) małym kosztem, nie ma kasy, RN TF nie chce dać, Gaszyński się mści albo Bóg wie raczy co jeszcze.

Dlatego mam w swoim "Wisłopoglądzie" zmianę o 180 stopni. Niech tą "spółkę akcyjną" Cupiał sprzeda w cholerę, bo czuję od dziś że to będzie równia pochyła lub w najlepszym wypadku egzystencja sparaliżowanego...

Źle to wygląda...

EDIT: Oczywiście jeśli "rekin prawdę Ci powiedział"
Powód: edit bo edit
Ostatnio edytowane przez Marcinkrakwoj : 24.06.2016 o godz. 19:28.
Odpowiedz cytując