Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74877
Stary 24.06.2016, 17:29
dzieki.
pytanie zadałem bo akurat spojrzałem gdzies na jakas strone na katórej był skład Piasta na sparing.Wystawili dwie jedenastki. Zydy jak grały tez chyba wystawiły dwie, wiec naszło mnie czy My w ogole mozemy wystawic dwie.

Miskiewicz-Jovic, Guzmicz, Sadlok, Mojta - Maczynski, Popovic, Małecki, Zachara,- Brozek , Ondrasek
Buchalik- Bartosz, Głowacki, X, Pietrzak - Uryga, Cywka, Bałaszow, Guerrier - Drzazga X

z młodych jest Kujawa na stopra, Czekaj, Witek, Żemło

EEEE, nie jest tak źle jak myślałem
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując