dzieki.
pytanie zadałem bo akurat spojrzałem gdzies na jakas strone na katórej był skład Piasta na sparing.Wystawili dwie jedenastki. Zydy jak grały tez chyba wystawiły dwie, wiec naszło mnie czy My w ogole mozemy wystawic dwie.
Miskiewicz-Jovic, Guzmicz, Sadlok, Mojta - Maczynski, Popovic, Małecki, Zachara,- Brozek , Ondrasek
Buchalik- Bartosz, Głowacki, X, Pietrzak - Uryga, Cywka, Bałaszow, Guerrier - Drzazga X
z młodych jest Kujawa na stopra, Czekaj, Witek, Żemło
EEEE, nie jest tak źle jak myślałem
