|
Miskiewicz, Buchalik
Jovic, Bartosz, Głowacki, Guzmics, Sadlok, Mójta, Pietrzak
Małecki, Brlek, Mączyński, Cywka, Boguski, Guerrier
Zachara, Brożek, Ondrasek
+ młodzież-Drzazga, Żemło i Kujawa
Urygi i Balashowa nie liczę bo nie ma to większego sensu
Więc można powiedzieć że mamy 18 zawodników do gry i kilku młodych
Wydaje mi się, że można się spodziewać że przyjdzie ktoś nowy na skrzydło (Gergel lub inny wynalazek) i wówczas zakończymy uzupełnianie składu.
|