Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35416
Stary 24.06.2016, 15:45
Lepiej zrobić sobie nową UE z państwami z Grupy Wyszehradzkiej, bez Niemiec, ich zostawić z uchodźcami-nachodźcami, których Merkel ściągnęła i dodać jej z Polski PO i Niezależną z KOD-em.