Wyświetl pojedynczy post
SMOKE 8541
Member
 
Od: 04.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74872
Stary 24.06.2016, 15:27
Wszyscy narzekają że Wolski w Wiśle już nie ma chłopak owszem miał swoje dni chwały w Wiśle rozegrał kilka dobrych spotkań ale warto pamiętać że w Fiorientinie grzał ławe i był po kontuzji. Były Legionista do Wisły przyszedł się odbudować i widocznie wypromować zapachniało lepszą kasą w Gdańsku to wybrał Lechie tylko że tam Wolski będzie miał gwarantowane miejsce co najwyżej w meczowej 18tce ale nie od razu w wyjściowej 11tce dobrym przykładem jest Krasic który w Juventusie był gwiazdą a po transferze do Lechii grzał ławe przez dłuuugi czas. Kwestia czasu jak po Derby Krakowa pożegna się Trener też z przeszłością w Legii. Co jak co nie ma co rozpaczać ale prawda od bardzo dawna Wisła nigdy nie miała szczęścia do byłych Legionistów. A co do Mączyńskiego to na Euro nie pograł za dużo więc jest szansa że kosztem Wolskiego zawita na dłużej przy Reymonta. Warto pamiętać że karuzela transferowa cały czas trwa a specjalność Wisły to transfery zawodników z kartom w ręku
Odpowiedz cytując