Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74869
Stary 24.06.2016, 13:50
Najwyższy szczebel to co najwyżej tylko klepie lub nie, decyzje. Wątpię zeby mial czas zajmować sie klubem, do którego nie dokłada.

@down
jest jeszcze Brlek
Ostatnio edytowane przez tommiyacht : 24.06.2016 o godz. 14:16.
Odpowiedz cytując