nie wiem czy wy liczyliście na to że Wolski trafi do Wisły, przecież to od początku pachniało że zagra rundę

z tego co pamiętam, Wisła chyba nigdy nikogo nie wykupiła kto grał dobrze w I zespole, Stilić, Wolski, Biton, Cikos, było ich trochę,
nieważne czy Wisła miała hajs czy go nie miała,
jedno było pewne, nie wykupowała zawodników/nie przedłużała kontraktu