Wyświetl pojedynczy post
ferrekin
Member
 
 
Od: 01.2016
Skąd: Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74864
Stary 24.06.2016, 12:45
nie wiem czy wy liczyliście na to że Wolski trafi do Wisły, przecież to od początku pachniało że zagra rundę
z tego co pamiętam, Wisła chyba nigdy nikogo nie wykupiła kto grał dobrze w I zespole, Stilić, Wolski, Biton, Cikos, było ich trochę,
nieważne czy Wisła miała hajs czy go nie miała,
jedno było pewne, nie wykupowała zawodników/nie przedłużała kontraktu
Lepiej zapobiegać niż leczyć
Odpowiedz cytując