|
Najniższe bezrobocie od 25 lat, podaje Wyborcza.
Jak to jest, że za rządów tych "socjalistów" (wersja dla korwinoludów) i "faszystów" (wersja dla kodomitów) z PiSu, budżet zawsze się spina (pomimo 500+), bezrobocie spada a PKB rośnie? Czyżby JarKacz zabronił im kraść? Jak on śmie śmieć?
|