|
Drodzy Wiślacy,
od kilku dni mam problem z klawiaturą w laptopie, a konkretniej - z klawiszami funkcyjnymi. Shift, ctrl etc. Bo to nie jest tak, że nie działają. Zachowują się w dziwny sposób.
Przykładowo - przytrzymując lewy 'ctrl' i klikając myszką zaznacza się kilka plików na raz <- tak to powinno działać. Tymczasem u mnie ctrl trzyma jedynie do dwóch plików, klikając na trzeciego wszystko się odznacza. Zauważyłem, że muszę to robić odpowiednio: lewy ctrl + klik na plik, odciskam ctrl, znowu go wciskam, klikam na kolejny plik.. i tak w nieskończoność. Ale to bardzo niewygodne tak odciskać i wciskać.
To samo tyczy się przycisku shift. Bawiąc się w fotoszopie, trzymanie lewego shiftu służy do równego pomniejszania/powiększania obrazka (wiecie, pomniejsza/powiększa się równomiernie pionowo i poziomo). Teraz już to nie działa, bo gdy puszczam shift obrazek się rozjeżdża na wszystkie strony.
Macie na to jakiś pomysł? Problem nastał nagle znikąd. Czekam na podpowiedzi i pozdrawiam.
|