Al_29 napisał(a):

|
a co powiecie o LG G4? jakieś sprawdzone opinie? i może jakaś inna propozycja, zbliżona cenowo i z podobnymi parametrami?
|
Niby nie G4, ale mam od ponad półtora roku G2. Zakładając, że ewoluowali to mogę polecić ich flagowce. Moja G2 jest bardzo stabilna, wszystko chodzi płynnie.