Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74750
Stary 20.06.2016, 16:46
Grzana napisał(a):Wyświetl post
Może ten kontrast wreszcie uświadomi niektórym na jakim poziomie jest Wisła i jak czyta się brednie pokroju "Wasilewski nic by Wiśle nie dał bo stary".
Najpierw uświadom sobie, że tylko skończony debil uwierzyłby w przyjście Wasilewskiego do Wisły. Pomijając już nawet źródło tej plotki, ale tak na serio - dlaczego Ekstraklasa? Dlaczego Wisła? Na pewno nie dla pieniędzy (nie mamy), nie dla szacunku kibiców (nic go z nami nie łączy), nie z powodów sportowych (nie jesteśmy faworytem nie tyle nawet do mistrzostwa, co do europejskich pucharów).

Nie chodzi o to że Twój post jest głupi (bo jest, jak każdy piszący o Wasilewskim w Wiśle), ale intryguje mnie kompletny brak związku transferu Rybusa (który miał bardzo udany sezon i odniósł kontuzję barku) z Wasilewskim, który nawet przez chwilę nie był blisko Wisły. Ijeszcze dorzucasz do tego wszystkiego Crivelaro. I ma nam to coś uświadomić. Tylko co?

Oświecisz nas?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.06.2016 o godz. 16:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując