|
Rybus na dniach (nadal kontuzjowany) podpisze na dniach kontrakt z Olympique Lyon.
Porównajcie sobie to do euforii jaka zapanowała tutaj bo udało się rozwiązać kontrakt z Crivellaro.
Może ten kontrast wreszcie uświadomi niektórym na jakim poziomie jest Wisła i jak czyta się brednie pokroju "Wasilewski nic by Wiśle nie dał bo stary".
|