David. napisał(a):

|
Z jednego adresu zamieszkania i IP, można oddać tylko jeden głos? Czy każdy lokator może to zrobić? Zaglądałem w regulamin ale nie widziałem takiej regulacji a szkoda jakby była jakaś dyskwalifikacja.
|
Tu głównie chodzi o pesel.. bo przecież może nawet 20 osób mieszkać pod jednym adresem.. liczy się głównie pesel, imię i nazwisko .
Co ważne mogą głosować również osoby niepełnoletnie , czyli osoby od 16 roku życia !