Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 20.06.2016, 08:29
David. napisał(a):Wyświetl post
Z jednego adresu zamieszkania i IP, można oddać tylko jeden głos? Czy każdy lokator może to zrobić? Zaglądałem w regulamin ale nie widziałem takiej regulacji a szkoda jakby była jakaś dyskwalifikacja.
Tu głównie chodzi o pesel.. bo przecież może nawet 20 osób mieszkać pod jednym adresem.. liczy się głównie pesel, imię i nazwisko .

Co ważne mogą głosować również osoby niepełnoletnie , czyli osoby od 16 roku życia !
Odpowiedz cytując