radomt napisał(a):

Witam, pod tym linkiem można zobaczyć wyniki ankiety:
http://u23i.imgup.net/wislakrako5630.png
Do końca następnego tygodnia skończę pisać porównanie działań marketingowych Wisły z innymi klubami w Ekstraklasie oraz wnioski wyciągnięte z badań, wtedy prześlę to do klubu. Jeśli mi coś odpiszą to dam Wam znać.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc.
|
Takie moje małe spostrzeżenie. Gdyby dać w pytaniu o ocenę, jak się ocenia działalność marketingu odpowiedź "Bardzo chujowo", to myślę, że więcej osób by na to zagłosowało
