Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 20.06.2016, 07:43
radomt napisał(a):Wyświetl post
Witam, pod tym linkiem można zobaczyć wyniki ankiety:
http://u23i.imgup.net/wislakrako5630.png

Do końca następnego tygodnia skończę pisać porównanie działań marketingowych Wisły z innymi klubami w Ekstraklasie oraz wnioski wyciągnięte z badań, wtedy prześlę to do klubu. Jeśli mi coś odpiszą to dam Wam znać.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc.

Takie moje małe spostrzeżenie. Gdyby dać w pytaniu o ocenę, jak się ocenia działalność marketingu odpowiedź "Bardzo chujowo", to myślę, że więcej osób by na to zagłosowało
Odpowiedz cytując