David. napisał(a):

|
Z jednego adresu zamieszkania i IP, można oddać tylko jeden głos? Czy każdy lokator może to zrobić? Zaglądałem w regulamin ale nie widziałem takiej regulacji a szkoda jakby była jakaś dyskwalifikacja.
|
Ja wpisałem siebie i żona oddała głos.Moze nawet na zdrową logikę 100 osób jednego ip pisać.Ważne aby kazda osoba podała swoje unikatowe dane
