Karherop napisał(a):

Pazdan. Jedna z większych pomyłek naszego sztabu.
Niedzielan po odejściu od nas się bardzo solidnie odbudował.
Że nie wspomnę o braciach Mak.
|
Niedzielan, Maki? Moim zdaniem nie grali aż na takim poziomie, żeby bardzo ich żałowano. Mączyński ich wciąga nosem.
Pazdan to trochę inna sytuacja. Nie wzięliśmy go, bo był wtedy drogi jak na uzupełnienie składu, którym miał być. Te 6-7 lat temu wiele go dzieliło od obecnego poziomu. Swoją drogą, przypomina mi się jakie rzeczy wypisywano na forum, gdy on był u nas na testach. Z tego co pamiętam, Sopranos był zwolennikiem tego zawodnika i widział w nim dobrego łatacza dziur, a Wolfy i Marcus postrzegali ten transfer jako wyrzucanie pieniędzy w błoto. Nie próbuję ich za to atakować. Ja w podobnej sytuacji kiedyś nie doceniłem Sobolewskiego. Przywołuję to jako ciekawostkę, by podkreślić jak wiele się przez te kilka lat zmieniło. Wtedy to i transfer Glika byłby postrzegany jako katastrofa, bo końcówkę w Piaście Kamil miał marniutką.