jova napisał(a):

|
Po raz n-ty? Poza Mączyńskim nie potrafię wskazać zawodnika, którego odstrzeliliśmy i potem jakoś szczególnie żałowaliśmy. No, może jeszcze Stępiński, ale on jest teraz trochę przeceniany.
|
Pazdan. Jedna z większych pomyłek naszego sztabu.
Niedzielan po odejściu od nas się bardzo solidnie odbudował.
Że nie wspomnę o braciach Mak.