Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74743
Stary 19.06.2016, 18:02
jova napisał(a):Wyświetl post
Po raz n-ty? Poza Mączyńskim nie potrafię wskazać zawodnika, którego odstrzeliliśmy i potem jakoś szczególnie żałowaliśmy. No, może jeszcze Stępiński, ale on jest teraz trochę przeceniany.
Pazdan. Jedna z większych pomyłek naszego sztabu.
Niedzielan po odejściu od nas się bardzo solidnie odbudował.
Że nie wspomnę o braciach Mak.
Odpowiedz cytując