Nie nastawialbym sie na te pelne 7 kola jako kwote wyjsciowa. Przynajmniej na euro 2012 dystrybucja pieniedzy byla inna. Kwoty przyznawane klubom byly z podziałem na kategorie do ktorej przynalezala liga.
http://www.ecaeurope.com/news/575-eu...efa-euro-2012/