Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 19.06.2016, 13:31
Dla kogo to centrum?

Bo nie wierze własnym oczom, że na głównej stronie klubu nie ma ani wzmianki o tym? Serio?
Chyba, że jestem ślepy.

Ach ta Wisła Sportowa Spółka Akcyjna...
Odpowiedz cytując