Cytat:
|
Ew. zarząd może liczy na wpływy za Guzmicsa i Mąkę - co notabene miało nam dać min. 200 tys. euro z tego co pamiętam, a zważywszy na to, że obie te drużyny na 90% zagrają dalej to zarobimy coś więcej
|
Każdy dzień na Euro+okres 2 tygodniowy poprzedzający zgrupowanie to zysk dla Wisły 14 tys euro.
7 tys. dzięki Ryśkowi, 2/3 z 7 tys. dzięki Mączyńskiemu i 1/3 dzięki Stępińskiemu, co w sumie daje 14 tys. euro dziennie.
Jeśli PL i HUN wyjdą z grupy, na co są duże szanse- to zarabiamy kolejne kilkadziesiąt tys. euro.
Niech grają jak najdłużej.
Również uważam że ktoś taki jak Sobol, tyle że w wieku około 30 lat to dla nas konieczność. Przy grze na 2 napastników, musimy mieć mega ogarnięty środek.