Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 18.06.2016, 19:07
wordbatata napisał(a):Wyświetl post
Skoro jaszczur90 pisze ze można poza KRK może warto by było napisać na forach naszych braci aby pomogli zawsze to kilka głosów wiecej.
Żeby się tylko potem nie okazało, że mimo wystarczającej liczby głosów projekt uwalą. Zwłaszcza, że są tacy w tym mieście, którzy napewno wykorzystają każdą okazję by Wisle zaszkodzić. Zresztą już pare razy donosili w różnych sprawach.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując