Wyświetl pojedynczy post
wordbatata
Senior Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.06.2016, 15:49
Panie i Panowie nie ma co gadać trzeba działać .Z mojej strony na start cała rodzina + 11 znajomych za Wisłą którzy nawet nie wiedzieli o takim projekcie.Nie wstydzić się zamiast lubić profil na facebooku napiszcie u siebie na tablicy post aby zachęcić ludzi do głosowania każdy pewnie ma 200-300-400 znajomych niech połowa lub więcej jest z KRK.Jak tym razem spierdzielimy to już nigdy nie powstanie to muzeum.Ostatnia szansa pytać,pisać nie wstydzić się robimy to dla Wielkiej Wisły.Jak się uda weźmiecie później swoje dzieciaki do w/w muzeum które powstanie i wielką chęcią będziecie patrzyli na podekscytowanie swoich dzieci.
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez wordbatata : 18.06.2016 o godz. 21:15.
Odpowiedz cytując