Aby zagłosować, nie trzeba być zameldowanym – wystarczy mieszkać w Krakowie. Jeśli więc chcesz mieć wpływ na jakość życia w mieście i swoim najbliższym otoczeniu, między 18 a 30 czerwca wejdź na stronę
budzet.dialoguj.pl
, zaloguj się ( trzeba wcześniej stworzyć konto )
i podaj swoje miejsce zamieszkania, a następnie wybierz trzy projekty ogólnomiejskie i trzy projekty z dzielnicy, w której mieszkasz.
Baner na facebooka -> http://oi66.tinypic.com/4q6c2.jpg
Plakat A4 ( można wywiesić na klatce w bloku , na jakieś tablicy ogłoszeń ) ->
http://oi64.tinypic.com/30rkyt3.jpg
Co ważne.. aby głosy były ważne trzeba dać 3 głosy w projektach ogólnomiejskich i 3 projekty w dzielnicowych ! Jeśli nie damy 6 głosów na 6 projektów to głos nie ważny !