|
Rok temu choć byłem spoza Krakowa (jeśli chodzi o meldunek) udało mi się zagłosować na projekt. Coś się zmieniło w tym roku?
Jeśli nie to nie ma wymówek!
Tak poza tym jestem ciekaw czy ilość głosów na muzeum będzie choć w % tak duża jak ilość ludzi płaczących za Wolskim w internecie.
|