Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 18.06.2016, 13:33
Na pewno macie w Krakowie jakichś znajomych niekoniecznie zainteresowanych piłką nożną (albo i zainteresowanych, byleby nie gorszą stroną Błoń), to monitujcie Ich i przekonujcie aby poświęcili chwilę czasu i zagłosowali na Nasze Centrum.
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 18.06.2016 o godz. 13:37.
Odpowiedz cytując