Temat
:
Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków.
Wyświetl pojedynczy post
JaworTSW
Junior Member
Od: 08.2015
Skąd: Podlasie
Offline
#
111
18.06.2016, 10:32
Takie pytanie które ma pewnie wiele osób.
Co my , osoby z poza Krakowa , możemy zrobić aby pomóc naszemu projektowi ?Oczywiście nie chodzi mi o reklamę czy jakieś rzeczy z tym związane.
Jazda Jazda Jazda !!! Biała Gwiazda !!!
JaworTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JaworTSW
Znajdź inne posty napisane przez JaworTSW