Ogryzek napisał(a):

Myślę że nikt nie będzie płakał po tym słabiaku. Niemniej brakuje nam ofensywnego pomocnika i prawoskrzydłowego. Może co się jeszcze urodzi?
|
A ja bym wolał, zamiast rozgrywajacego, defensywnego pomocnika z prawdziwego zdarzenia
Rozegrac Maka albo Popovic dadza rade a wyglada na to
ze bedziemy grali na 2 napastnikow i z baaardzo ofensywnymi bocznymi obroncami
przydalby sie ktos, kto wygra srodek pola i nada druzynie odpowiedniego balansu
szkielko17 napisał(a):

a moim zdaniem Balaszow jest godny uwagi i warty 2 szansy.
|
Moze w druznie grajacej z kontrataku by sie odnalazl ale u nas gdzie skrzydlowy musi umiec dryblowac, zejsc do srodka i zrobic miejsce bocznemu obroncy, krotko podac i wziac udzial w rozegraniu...
zupelnie nie ten typ zawodnika, widac, ze brany z lapanki, kompletnie bez przemyslenia
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"