Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74718
Stary 17.06.2016, 19:47
picasso napisał(a):Wyświetl post
no tak ale nasi proponowali mu podpisanie kontraktu czyli też coś w nim widzieli.nie tylko Legia.zaważyły pieniadze a w zasadzie pazerność Handzlika.może teraz wyszedl na tym lepiej finansowo jednak nei sadzę zeby w dluzszej perspektywie na tym zyskal.jesli nei przebije sie predko do skladu to przepadnei w niższych ligach..a przebic sie nei będzie miał łatwo


kijek w tyłek Handzlikowi,skonczy jako wypożyczony do Heko Czeremno czego mu zyczę.

P.S No i koniec ery tego pozoranta ,jak najdalej na drugi raz od takich południowców.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.06.2016 o godz. 19:51.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując