picasso napisał(a):

|
no tak ale nasi proponowali mu podpisanie kontraktu czyli też coś w nim widzieli.nie tylko Legia.zaważyły pieniadze a w zasadzie pazerność Handzlika.może teraz wyszedl na tym lepiej finansowo jednak nei sadzę zeby w dluzszej perspektywie na tym zyskal.jesli nei przebije sie predko do skladu to przepadnei w niższych ligach..a przebic sie nei będzie miał łatwo
|
kijek w tyłek Handzlikowi,skonczy jako wypożyczony do Heko Czeremno czego mu zyczę.
P.S No i koniec ery tego pozoranta ,jak najdalej na drugi raz od takich południowców.