|
ja .......e
jeszcze we wtorek z nim smsowałem....
był po cewnikowaniu serca.
[*}
E: info o pogrzebie ktos cos? bedzie w przemyslu jak mniemam?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 17.06.2016 o godz. 15:47.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|