|
Dziękuję wszystkim, którzy wypełnili już ankietę. Ankieta została wysłana również do osób, które nie przesiadują na forach.
Odpowiedzi będę zbierał do końca dnia jutrzejszego, a prawdopodobnie w niedzielę opublikuję wyniki. Do klubu wyślę wersję rozbudowaną, która będzie zawierała wyciągnięte wnioski z ankiety oraz zebrane przeze mnie informacje dotyczące marketingu Wisły w porównaniu do innych ekstraklasowych oraz zagranicznych klubów. Miejmy nadzieję, że chociaż przeczyta to ktoś w klubie.
|