Wyświetl pojedynczy post
radomt
Junior Member
 
Od: 05.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.06.2016, 12:43
Dziękuję wszystkim, którzy wypełnili już ankietę. Ankieta została wysłana również do osób, które nie przesiadują na forach.

Odpowiedzi będę zbierał do końca dnia jutrzejszego, a prawdopodobnie w niedzielę opublikuję wyniki. Do klubu wyślę wersję rozbudowaną, która będzie zawierała wyciągnięte wnioski z ankiety oraz zebrane przeze mnie informacje dotyczące marketingu Wisły w porównaniu do innych ekstraklasowych oraz zagranicznych klubów. Miejmy nadzieję, że chociaż przeczyta to ktoś w klubie.
Odpowiedz cytując