wolfy napisał(a):

Rzucasz poważne oskarżenia i obrażasz ludzi którzy wiele dla Wisły zrobili (jak Cupiał) nazywając ich cinkciarzami. Rozumiem w takim wypadku, że:
1) wiesz na 100% że inwestory był i że się nie wycofał
2) widziałeś umowę i wiesz na pewno, że poszło o 30% od sumy późniejszej sprzedaży, znasz wszystkie klauzule i masz pewność, że całośc była w 100% legalna
3) Wisłę stać było na kontrakt jaki sobie zażyczył Wolski, zwłaszcza po zajęciu 9 miejsca.
Skoro jesteś tak świetnie zorientowany w temacie, to czy mógłbyś się na forum podzielić swoją wiedzą zamiast operować wyzwiskami i ogólnikami? Na pewno oczyściłoby to atmosferę.
----------------------------------------
A teraz na serio, bez sarkazmu - g... wiesz na temat tego co się działo wokół Wolskiego. Prasowymi spekulacjami i "dobrze poinformowanymi źródłami" z magla można się podetrzeć. Niestety, nie stać klubu na Brleka, a co dopiero Wolskiego. Sukcesem było już to, że udało się go wypożyczyć, ale jak widać niektórym się w dupach od tego poprzewracało.
Jak mamy walczyć o mistrzostwo? Tak jak Piast Gliwice, który też nie utrzyma składu. Ponieważ dysponujemy podobną, jeżeli nie mniejszą kasą.
Może wypali Brlek (chociaż dla mnie na razie wygląda jak Uryga2). Jak nie, to będzie trzeba próbować innych graczy.
|
abstrahując od meritum
zarzucasz szprotosonowi że operuje wyzwiskami i ogólnikami
sam bluzgając na lewo i prawo
w cudzym oku źdźbło trawy dostrzegasz nie widząc belki w swoim
paradne
jak całe to forum