Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74706
Stary 16.06.2016, 10:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post

To jest właśnie magia tego forum. Z jednej strony płacz, że nie stać nas na wydanie "marnych" 500 tys. euro za Wolskiego, z drugiej od niechcenia przyznanie, że nie stać nas na wykupienie Dancha z jeszcze bardziej niż my dziadującego Górnika. I jakoś jedno z drugim się nie gryzie.
Widze, ze nie do konca zrozumiales o co nam chodziło. Płacz, jak to nazwałeś (może Ty tak funkcjonujesz,zamiast narzekać po prostu płaczesz) był o to ze Wisłą nie wzieła chłopa za którego zapłacić miał jak w przypadku Brleka człowiek z zewnątrz, a rozbiło sie o 30% z zysku od sprzedaży. Dla niektorych rozwiazanie z inwestorem z zewnatrz jest dobrym wyjściem, a dla cinkciarzy niestety jest to niekorzystne bo hajsy nie płyną przez ich kieszeń. To jest powód zamieszania.A nie to że Wisła nie da 500 tysiecy euro bo ich nie ma.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując