Witam, jestem studentem V roku Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i piszę obecnie pracę magisterską na temat Marketingu sportowego na przykładzie Wisły Kraków. Prosiłbym Was o wypełnienie ankiety dotyczącej oceny marketingu naszego ukochanego klubu. Ankietę można wypełnić pod tym linkiem:
http://goo.gl/forms/mViXf6MIitnacK002
Wnioski, które uda mi się wyciągnąć na podstawie zebranych danych planuję przekazać klubowi.
Z góry dziękuję za wypełnienie ankiety
