Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74703
Stary 15.06.2016, 19:38
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Powieszenie się bo nie będzie Wolskiego to jedno a przyznanie że brak Wolskiego to dla klubu duża strata to drugie. Jest życie bez Wolskiego ale jego brak to ogromna starta dla klubu. Tyle w temacie.
Tak samo jak strata Stilicia. Po kiego wała to przeżywać skoro ewidentnie nas na niego nie stać?

szprotson napisał(a):Wyświetl post
p.s. Zaciagu z Zabrza "na dzien dzisiejszy" raczej nie będzie gdyż za każdego chcą pieniadze
To jest właśnie magia tego forum. Z jednej strony płacz, że nie stać nas na wydanie "marnych" 500 tys. euro za Wolskiego, z drugiej od niechcenia przyznanie, że nie stać nas na wykupienie Dancha z jeszcze bardziej niż my dziadującego Górnika. I jakoś jedno z drugim się nie gryzie.

Darujcie mi te bajeczki o tym że macie pretensje do zarządu o kłamstwo. Albo o jakimś magicznym inwestorze, którego złośliwie pogoniono z klubu.

Chcecie nową zabawkę, żeby Wisła ładnie grała. Wisły nie stać na zabawkę. Życie.

Możecie płakać do woli, niczego to nie zmieni.

Ten temat jest żenujący.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.06.2016 o godz. 01:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując