KOMINEK napisał(a):

|
Powieszenie się bo nie będzie Wolskiego to jedno a przyznanie że brak Wolskiego to dla klubu duża strata to drugie. Jest życie bez Wolskiego ale jego brak to ogromna starta dla klubu. Tyle w temacie.
|
Tak samo jak strata Stilicia. Po kiego wała to przeżywać skoro ewidentnie nas na niego nie stać?
szprotson napisał(a):

|
p.s. Zaciagu z Zabrza "na dzien dzisiejszy" raczej nie będzie gdyż za każdego chcą pieniadze
|
To jest właśnie magia tego forum. Z jednej strony płacz, że nie stać nas na wydanie "marnych" 500 tys. euro za Wolskiego, z drugiej od niechcenia przyznanie, że nie stać nas na wykupienie Dancha z jeszcze bardziej niż my dziadującego Górnika. I jakoś jedno z drugim się nie gryzie.
Darujcie mi te bajeczki o tym że macie pretensje do zarządu o kłamstwo. Albo o jakimś magicznym inwestorze, którego złośliwie pogoniono z klubu.
Chcecie nową zabawkę, żeby Wisła ładnie grała. Wisły nie stać na zabawkę. Życie.
Możecie płakać do woli, niczego to nie zmieni.
Ten temat jest żenujący.