Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74699
Stary 15.06.2016, 17:38
Powieszenie się bo nie będzie Wolskiego to jedno a przyznanie że brak Wolskiego to dla klubu duża strata to drugie. Jest życie bez Wolskiego ale jego brak to ogromna starta dla klubu. Tyle w temacie.
Odpowiedz cytując