wolfy napisał(a):

Ale wy jesteście głupi.
Tak, Mójta na pewno zarabia więcej niż Brożek, Małecki i Głowacki razem wzięci. I nie potrzebujemy bocznych obrońców, napastników, stoperów, skrzydłowych. Tylko Wolskiego.
Żal mi was.
|
1. Według różnych źródeł Brożek ma kontrakt na poziomie około 40,000 PLN netto miesięcznie. NAWET jeżeli Zachara i Mójta zarabiają połowę z tego, to robi się (około) 140,000 Euro rocznie.
2. Z czego wywnioskowałeś, że napisałem, że zarabiają więcej?