Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74696
Stary 15.06.2016, 13:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post

Ale wy jesteście głupi.

Tak, Mójta na pewno zarabia więcej niż Brożek, Małecki i Głowacki razem wzięci. I nie potrzebujemy bocznych obrońców, napastników, stoperów, skrzydłowych. Tylko Wolskiego.

Żal mi was.
1. Według różnych źródeł Brożek ma kontrakt na poziomie około 40,000 PLN netto miesięcznie. NAWET jeżeli Zachara i Mójta zarabiają połowę z tego, to robi się (około) 140,000 Euro rocznie.

2. Z czego wywnioskowałeś, że napisałem, że zarabiają więcej?
Odpowiedz cytując