Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1610
Stary 15.06.2016, 11:18
Co do Zetek to słyszałem że Z3 jest ostatnim dobrym modelem ale nie sprawdzałem aparat ma rzeczywiście kiepski... Co do Huawei to żona ma P8 i też bardzo fajny telefon aparat daje rade!
Odpowiedz cytując