|
Nie widziałem konferencji. A z zapisu i Waszych komentarzy brakuje mi jednego.
Sprawy Cieżniaka.
I nie chodzi mi o odpowiedź prezesa w stylu wysłaliśmy ponaglenie. Tylko konkrety.
Upłynęło kilka miesięcy - jedna runda - zatem jakieś odpowiedzi, uzasadnienia wyroku powinny być. Gdzie komentarz i kroki klubu?
Nikt teraz Cieżniaka tu nie chce, ale stworzył się niebezpieczny precedens.
|