Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74688
Stary 15.06.2016, 08:09
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Ale ja doskonale wiem, jakie są realia w tym klubie!

Otóż takie, że jak trzeba i komuś się opłaca, to znajdzie się kasa na np. Brleka, a jak nikt z tego kasy do kieszeni nie wsadzi, to zaczyna się kombinowanie, jak w przypadku Wolskiego.

Realia są też takie, że założone jest, że będzie kasa na kontrakty dla Zachary i Mójty (pewnie kilkaset tyś Euro rocznie). Ciężko powiedzieć, że obaj są niezbędnym dla Wisły wydatkiem, co?

Nie demonizuj sytuacji Wisły, bo jakoś kasa się znajduje. Tylko nie wtedy, kiedy pewne osoby nic z tego nie mają.
heh mam wrazenie ze zyjemy w tym samym swiecie.
Dokladnie jota w jotę napisałbym to samo.
Kolesiostwo i układy to coś co trwa od nastu lat, Ci ktorzy mogli kiedys grać w Wiśle ale "nie mogli" wiedzą ocb
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując