Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1608
Stary 15.06.2016, 07:35
Zdecydowanie Z3C. Tez sie zastanawiałem nad nim ale zdecydowałem dopłacic i wziac Z5C i jestem w pełni zadowolony. Ojciec i siostra maja szajsungi i klna jak szewce i u mnie w domu nigdy wiecej nie bedzie telefonow tej firmy. To juz lepszy Huawei
Odpowiedz cytując