Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
1608
15.06.2016, 07:35
Zdecydowanie Z3C. Tez sie zastanawiałem nad nim ale zdecydowałem dopłacic i wziac Z5C i jestem w pełni zadowolony. Ojciec i siostra maja szajsungi i klna jak szewce i u mnie w domu nigdy wiecej nie bedzie telefonow tej firmy. To juz lepszy Huawei
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael