Wyświetl pojedynczy post
chimba
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74685
Stary 14.06.2016, 19:32
Teraz juz za pozno, mogli nawet zrobic zrzutke wsrod kibicow za pomoca strony www na Wolskiego skoro wiedzieli ze nie maja srodkow na wykup a kibice by spokojnie pomogli bo to podstawowy nasz zawodnik byl a tak wstydzili sie przyznac ze nie maja pieniedzy.
Odpowiedz cytując