|
Teraz juz za pozno, mogli nawet zrobic zrzutke wsrod kibicow za pomoca strony www na Wolskiego skoro wiedzieli ze nie maja srodkow na wykup a kibice by spokojnie pomogli bo to podstawowy nasz zawodnik byl a tak wstydzili sie przyznac ze nie maja pieniedzy.
|