Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74684
Stary 14.06.2016, 19:22
chimba napisał(a):Wyświetl post
Trzeba bylo sprzedac niepotrzebnych Uryge, Gerriera, Buchalika i pieniadze na Wolskiego by byly a tak bedzie gra w dolnej ósemce bez niego.
Z tej trójki to chyba jedynie Donald ma sznasę na transfer gotówkowy.
Odpowiedz cytując