|
Wszyscy prezesi kłamali i nic w tym temacie się nie zmienia. Rozumiem, że niektórzy bronią Dunina, bo jest z TS, ale faktom nie można zaprzeczyć. Szkoda, że w ogóle padło takie stwierdzenie, że nas stać na wykup Wolskiego, bo teraz tylko potęguje to gównoburzę.
|