Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74679
Stary 14.06.2016, 17:47
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wytkumacz w takim razie $$ na kupno Brleka....
Gdyby Brlek odpalił jak Wolski to by takie pytania nie padały. A idę o zakład, że gdyby przegrzebać ten temat to więcej osób widziało w Brleku lidera zespołu, a już niekoniecznie w Wolskim.

A żeby Cię zabić logiką to dodam tylko: Jak wydasz pieniądze to już ich nie masz.

Revolver napisał(a):Wyświetl post
Otóż takie, że jak trzeba i komuś się opłaca, to znajdzie się kasa na np. Brleka, a jak nikt z tego kasy do kieszeni nie wsadzi, to zaczyna się kombinowanie, jak w przypadku Wolskiego.

Realia są też takie, że założone jest, że będzie kasa na kontrakty dla Zachary i Mójty (pewnie kilkaset tyś Euro rocznie). Ciężko powiedzieć, że obaj są niezbędnym dla Wisły wydatkiem, co?

Nie demonizuj sytuacji Wisły, bo jakoś kasa się znajduje. Tylko nie wtedy, kiedy pewne osoby nic z tego nie mają.
Aż zaczynam się głowić komu się opłacało wypożyczenie Wolskiego, hę?

A przeliczając kontrakty Mójty, Zachary itd znowu bawimy się w klubowa księgową, nie mając absolutnie żadnych potwierdzonych danych liczbowych. Bez sensu ta dyskusja.
Odpowiedz cytując