Karherop napisał(a):

|
W takich realniach obecnie żyjemy. Czego wymagasz? działań z rozmachem obecnej legii?
|
Może "wymagam", to zbyt duże słowo, ale życzyłbym sobie (i reszcie kibiców), żeby kolejny prezes nie pieprzył pod publiczkę, bo mam wrażenie, że cały zarząd ma nas za debili.