Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74674
Stary 14.06.2016, 17:04
Karherop napisał(a):Wyświetl post
W takich realniach obecnie żyjemy. Czego wymagasz? działań z rozmachem obecnej legii?
Może "wymagam", to zbyt duże słowo, ale życzyłbym sobie (i reszcie kibiców), żeby kolejny prezes nie pieprzył pod publiczkę, bo mam wrażenie, że cały zarząd ma nas za debili.
Odpowiedz cytując