Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74672
Stary 14.06.2016, 16:46
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Aktualnego zarządu, czytaj Dunina nie można rozliczać przez pryzmat działań sprzed jego przyjścia.

Fatalna polityka ostatnich lat jest tylko i wyłącznie wypadkową 'życia' ponad stan z lat wcześniejszych. Dunin w przeciwieństwie do swoich poprzedników próbuje z nią zerwać. Przecież wszyscy dobrze wiemy, że problemy nie ciągną się od 2010 ale od dużo, dużo wcześniej.

A to, że zimą ogłosił, że może być nas stać na wykup Wolskiego, mogło być poparte choćby tym, że była jeszcze wtedy nadzieja na pierwszą 8. 7 czy 6 miejsce w ligowej tabeli to ok 600 tyś złotych więcej niż 9 które niestety zajęliśmy. Ludziom się wydaje, że przelew na 500 tysięcy euro to dla obecnej Wisły są trzy kliknięcia księgowej...
Apologetyka Dunina, którą tu uprawiasz jest straszna. "Mogło być poparte"...? Stwierdził jasno, że (cytuję) "kwota jest w naszym zasięgu." Planował to w oparciu o potencjalne szóste miejsce w tabeli? Toż to ku*wa jakiś bełkot. Chciałem też zauważyć, że spływają znaczące pieniądze za udział Mąki, Guzmicsa i Donalda w turniejach. Na tym też Dunin opierał budżet? Zakładał, że dostaną powołania i odetchnął z ulgą, kiedy to się stało? Czy też kompletnie tego nie planował i trafiła się nam dodatkowa kasa...np. potencjalnie na Wolskiego?

Nawet, NAWET gdybyśmy mieli luźne pół banki Euro, to zapewne i tak kombinowalibyśmy przy transferze jak cygański handlarz walutą.
Odpowiedz cytując