Karherop napisał(a):

Aktualnego zarządu, czytaj Dunina nie można rozliczać przez pryzmat działań sprzed jego przyjścia.
Fatalna polityka ostatnich lat jest tylko i wyłącznie wypadkową 'życia' ponad stan z lat wcześniejszych. Dunin w przeciwieństwie do swoich poprzedników próbuje z nią zerwać. Przecież wszyscy dobrze wiemy, że problemy nie ciągną się od 2010 ale od dużo, dużo wcześniej.
A to, że zimą ogłosił, że może być nas stać na wykup Wolskiego, mogło być poparte choćby tym, że była jeszcze wtedy nadzieja na pierwszą 8. 7 czy 6 miejsce w ligowej tabeli to ok 600 tyś złotych więcej niż 9 które niestety zajęliśmy. Ludziom się wydaje, że przelew na 500 tysięcy euro to dla obecnej Wisły są trzy kliknięcia księgowej...
|
Apologetyka Dunina, którą tu uprawiasz jest straszna. "Mogło być poparte"...? Stwierdził jasno, że (cytuję) "kwota jest w naszym zasięgu." Planował to w oparciu o potencjalne szóste miejsce w tabeli? Toż to ku*wa jakiś bełkot. Chciałem też zauważyć, że spływają znaczące pieniądze za udział Mąki, Guzmicsa i Donalda w turniejach. Na tym też Dunin opierał budżet? Zakładał, że dostaną powołania i odetchnął z ulgą, kiedy to się stało? Czy też kompletnie tego nie planował i trafiła się nam dodatkowa kasa...np. potencjalnie na Wolskiego?
Nawet, NAWET gdybyśmy mieli luźne pół banki Euro, to zapewne i tak kombinowalibyśmy przy transferze jak cygański handlarz walutą.