|
Z tego co wiem to Jako w ostatnich latach się mocno poprawiło jeśli chodzi o jakość, w przyszłym sezonie będzie grać w ich strojach Bayer Leverkusen a nie oszukujmy się to jest zespół z niemieckiej czołówki.
Joma ciuchowo jest ok, ale za to halówki robią jedne z najlepszych na świecie.
Ostatnio edytowane przez Alonso19 : 14.06.2016 o godz. 18:20.
|