Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74670
Stary 14.06.2016, 15:33
szprotson napisał(a):Wyświetl post
to tzw. kroplóweczka

co wy ....a nie przejrzeliscie jeszcze naszych dyrektorskich asów przestworzy?
Oni negocjuja nawet z kupa w kiblu.
A Wolski przyjdzie jak mu sie kontrakt skonczy i nikt go nie bedzie chciał bo tylko tak kupujemy.
Nie wierze w Dancha bo za niego trzeba zapłacić. Gergel bardziej prawdopodobny bo moze sam rozwiąze umowe z Górnikiem.
Bramkarz przyjdzie jak trafi sie okazja, czytaj jak sam Paweł Kieszek przyjedzie do Krakowa i powie ze zagra za tyle ile mozemy mu zaoferować
Zwracam honor, miałeś rację. Cinkciarstwo to idealne określenie tego co zrobiliśmy w tej sytuacji.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując