|
to tzw. kroplóweczka
co wy ....a nie przejrzeliscie jeszcze naszych dyrektorskich asów przestworzy?
Oni negocjuja nawet z kupa w kiblu.
A Wolski przyjdzie jak mu sie kontrakt skonczy i nikt go nie bedzie chciał bo tylko tak kupujemy.
Nie wierze w Dancha bo za niego trzeba zapłacić. Gergel bardziej prawdopodobny bo moze sam rozwiąze umowe z Górnikiem.
Bramkarz przyjdzie jak trafi sie okazja, czytaj jak sam Paweł Kieszek przyjedzie do Krakowa i powie ze zagra za tyle ile mozemy mu zaoferować
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|